Kompānija

Tour.lv ir tūrisma aģentūras SIA "Explain" portāls, kas nodrošina Jums iespēju iepazīties ar ceļojumu iespējām Latvijā un  pasaulē, kā arī izvēlēties sev un gadalaikam piemērotāko ceļojumu programmu. Tour.lv ir lielisks palīgs Jūsu ceļojuma plānošanā, vīzu noformēšanā, viesnīcu rezervēšanā, aviobiļešu un autobusa biļešu iegādē, kā arī tūristu veselības un bagāžas apdrošināšanā. 

SIA "Explain" ir dibināta 2002.gadā un ir ALTA (Latvijas tūrisma aģentu Asociācijas) biedrs un IATA (Starptautiskās aviopārvadātāju Asociācijas) akreditēts tūrisma aģents, kas apliecina uzņēmuma profesionalitāti un uzticamību. SIA Explain ir reģistrēta Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) Tūrisma operatoru un aģentu datu bāzē, speciālā atļauja (licence) Nr. T-2019-19. Klientu iemaksātās naudas drošības garantiju nodrošina speciāla apdrošināšanas polise: apdrošinātājs - ADB “Gjensidige Latvijas filiāle", garantija derīga no 11.02.2023 līdz 10.02.2024. 

SIA "Explain" ir viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā, kas nodrošina komandējumu pakalpojumus valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu klientu lokā ir vairākas ministrijas, vairāki desmiti valsts aģentūru un komercuzņēmumu. SIA "Explain" braucienu plānošanas un rezervēšanas pakalpojumus aktīvi izmanto vadošie Latvijas sportisti, tai skaitā tenisisti un sportistu izlases.

Mūsu piedāvātais pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs - sākot no individuālām un grupu avio un autobusu tūrēm Eiropā, piedzīvojumu tūrēm uz eksotiskām valstīm, čarterreisiem pa visu pasauli, līdz pat biznesa braucienu un komandējumu organizēšanai privātajiem, kā arī valsts un pašvaldību uzņēmumiem. 

SIA "Explain" sniedz saviem klientiem pilna spektra tūrisma operatora pakalpojumus – darījuma braucienu un ceļojumu plānošanu, vīzu noformēšanu, apdrošināšanu, aviobiļešu un vilcienu / autobusu biļešu iegādi, viesnīcu rezervēšanu Latvijā un visā pasaulē, kā arī citus ar tūrismu saistītus pakalpojumus.

Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līgums (MS Word fails)

 

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu klientu lokā!

Ar cieņu,
SIA " EXPLAIN" kolektīvs