Par mums

Tour.lv ir tūrisma aģentūras SIA "Explain" portāls, kas nodrošina Jums iespēju iepazīties ar ceļojumu iespējām Latvijā un visā pasaulē, un izvēlēties sev un gadalaikam piemērotāko ceļojumu programmu. Tour.lv ir lielisks palīgs Jūsu ceļojuma plānošanai, vīzu noformēšanai, viesnīcu rezervēšanai, aviobiļešu un autobusa biļešu iegādei, kā arī  tūristu veselības un bagāžas apdrošināšanā. 

SIA "Explain" ir dibināta 2002.gadā un ir ALTA (Latvijas tūrisma aģentu Asociācijas) biedrs un IATA (Starptautiskās aviopārvadātāju Asociācijas) akreditēts tūrisma aģents, kas apliecina uzņēmuma profesionalitāti un uzticamību. Explain ir reģistrēts arī Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē (TATO) un klientu iemaksātās naudas drošības garantiju nodrošina speciāla apdrošināšanas polise. SIA "Explain"  apgrozījums 2016. gadā - 1 407 170 eiro,  2017. gadā - 2 826 746 eiro, 2018. gadā - 2 920 472 eiro, 2019. gadā - 3 095 376.

SIA "Explain" ir viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā, kura nodrošina  komandējumu pakalpojumus valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu klientu lokā ir vairākas ministrijas, vairāki desmiti valsts aģentūras un komercuzņēmumi. SIA "Explain" braucienu plānošanas un rezervēšanas pakalpojumus aktīvi izmanto daudzi vadošie Latvijas sportisti, tai skaitā tenisisti un sportistu izlases.

Mūsu piedāvātais pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, sākot no individuālām un grupu avio un autobusu tūrēm Eiropā un piedzīvojumu turēm uz eksotiskām valstīm, čārterreisiem uz visu pasauli, līdz pat biznesa braucienu un komandējumu organizēšanu privātajiem, kā arī valsts un pašvaldību uzņēmumiem. 

SIA "Explain" sniedz saviem klientiem pilna spektra tūrisma operatora pakalpojumus – darījuma braucienu un ceļojumu plānošanu, vīzu noformēšanu, apdrošināšanu, aviobiļešu un autobusa biļešu iegādi, viesnīcu rezervēšanu Latvijā un visā pasaulē, kā arī citus ar tūrismu saistītus pakalpojumus.

 

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu klientu lokā!

Ar cieņu,
SIA " EXPLAIN" kolektīvs