Tour.lv ir tūrisma aģentūras SIA "Explain" portāls, kas nodrošina Jums iespēju iepazīties ar ceļojumu iespējām Latvijā un visā pasaulē, un izvēlēties sev un gadalaikam piemērotāko ceļojumu programmu. Tour.lv ir lielisks palīgs Jūsu ceļojuma plānošanai, vīzu noformēšanai, viesnīcu rezervēšanai, aviobiļešu un autobusa biļešu iegādei, kā arī  tūristu veselības, dzīvibas, finanšu risku un bagāžas apdrošināšanā. 

 

Mūsu piedāvātais pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, sākot no individuālām un grupu avio un autobusu tūrēm Eiropā un piedzīvojumu turēm uz eksotiskām valstīm, čārterreisiem uz visu pasauli, līdz pat biznesa braucienu un komandējumu organizēšanu privātajiem, kā arī valsts un pašvaldību uzņēmumiem. SIA "Explain" nodrošina dienesta komandējuma pakalpojumus vairāk kā 20 valsts un pašvaldības iestādēm, tai skaitā Tieslietu ministrijas padotībā esošajai Tiesu administrācijai, Iekšlietu ministrijas padotības iestādēm Valsts policijai un Valsts robežsardzei, V/A „Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra”.

 

SIA „Explain” ir dibināts 2002.gadā un ir ALTA (Latvijas tūrisma aģentu Asociācijas) biedrs un IATA (Starptautiskās aviopārvadātāju Asociācijas) akreditēts tūrisma aģents, kas apliecina uzņēmuma profesionalitāti un uzticamību. Explain ir reģistrēts arī Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē (TATO) un klientu iemaksātās naudas drošības garantiju nodrošina speciāla apdrošināšanas polise. SIA "Explain"  apgrozījums 2012.gadā sasniedzis 753 916 eiro, savukārt 2013. gadā jau 1 195 879 eiro.

 

SIA "Explain" sniedz saviem klientiem pilna spektra tūrisma operatora pakalpojumus – darījuma braucienu un ceļojumu plānošanu, vīzu noformēšanu, apdrošināšanu, aviobiļešu un autobusa biļešu iegādi, viesnīcu rezervēšanu Latvijā un visā pasaulē, kā arī citus ar tūrismu saistītus pakalpojumus.

 

 

Mūsu kontakti:

Darba laiks: darba dienās no 09:00 - 18:00
Miera iela 63,Rīga, LV-1013
Tālr.: +371 6 7552408
Fakss: +371 6 7552690
Mob. tālr.: +371 2 8382666
E-pasts: info@tour.lv